YANGO

YANGO

YANGO - Sukces polskiej marki!

Firma YANGO jest polską firmą, która powstała w roku 2014. Marka “ czerpie z natury to co najlepsze” i szybko zdobyła zadowolonych klientów. Sukcesem YANGO było wprowadzenie swoich wysokiej jakości suplementów diety na rynek w Wielkiej Brytanii. Eksperci firmy zakładają, że natura może pomóc ludziom żyć bardziej zdrowo i ciesząc się dużą jakością życia. To właśnie w oparciu o medycynę naturalną powstają najwyższej jakości suplementy diety YANGO. 

 

YANGO - odpowiedzialność i wysoka jakość

Marka YANGO jest dumna z jakości i efektywności działania swoich suplementów diety. W roku 2020 otrzymała prestiżową nagrodę ODKRYCIE ROKU 2020 LAUR KONSUMENTA w kategorii Nutraceutyki i nutrikosmetyki. Eksperci firmy kładą duży nacisk na badania, które pozwalają zachować najwyższe standardy suplementów diety. Warto zaznaczyć, że marka YANGO szczyci się tym, że bada swoje produkty pod kątem biodostępności i efektywnego działania już od pierwszej dawki. 

YANGO wszystkie suplementy diety zamyka w celulozowej kapsułce, jest to technologia HPMC. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania suplementy diety są lepiej bardziej przyjazne dla układu pokarmowego. Można suplementy diety YANGO polecić osobom na diecie wegańskiej i wegetariańskiej ponieważ nie ma w nich żelatyny. 

YANGO czysta i prosta formuła

Odpowiedzialność za swoje suplementy diety marka YANGO bierze oferując swoim klientom dokładnie to co znajduje się na etykiecie preparatu. Formuła oparta jest na dobroczynnym działaniu natury na zdrowie człowieka. W suplementach diety YANGO, nie ma zbędnych wypełniaczy, konserwantów czy sztucznych barwników.  YANGO wierzy, że klient ma prawo do informacji, a to budzi zaufanie klienta i zapewnia go o wysokich normach jakościowych firmy. Warto także zaznaczyć, że każda partia wyprodukowanych suplementów diety jest badana przez pracowników z wysokimi kwalifikacjami,  pod względem wysokiej jakości i efektywnego działania. 

Substancja działająca: Cleavers(Przytulia)
Marka: YANGO
Forma: Kapsułki
Opakowanie: Plastikowe
Opakowania: 90 kapsułek
YANGO Przytulia czepna (cleavers) - ekstrakt 480 mg
Przytulia czepna (cleavers)
44.45 zł