Opinie o Nas

Strefa wiedzy

Wrzody żołądka – objawy. Jak rozpoznać u siebie wrzody na żołądku?

Objawy wrzodów żołądka są dosyć charakterystyczne, ale mogą być mylone z wieloma innymi chorobami układu trawiennego. Dowiedz się kiedy podejrzewać u siebie wystąpienie wrzodów.
Czytaj więcej

Przyczyny opryszczki – z czego robi się tzw. zimno?

Opryszczka wargowa to poważna i wyjątkowo zakaźna choroba wirusowa. Większość z nas jej doświadczyła, ale wielu nadal nie wie, co powoduje jej pojawianie. Sprawdź, z czego powstaje opryszczka i dowiedz się jak sobie z nią radzić.
Czytaj więcej

Kolagen – zastosowanie. Dlaczego warto suplementować kolagen?

Kolagen jest nam niezbędny do życia. Jego braki mogą powodować poważne problemy zdrowotne oraz odbijać się na naszym wyglądzie. Poznaj zastosowanie kolagenu i dowiedz się, dlaczego warto go suplementować.
Czytaj więcej

Koenzym Q10 – gdzie występuje i jaka jest jego rola?

Koenzym Q10 to substancja, która w organizmie człowieka odgrywa szczególną rolę. Ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wielu organów oraz zachodzenie wielu procesów. Dowiedz się gdzie dokładnie występuje oraz za co jest odpowiedzialna.
Czytaj więcej

Przytulia czepna na różne sposoby. Jak stosować ziele przytulii?

Przytulia czepna to zioło o wielu ciekawych właściwościach prozdrowotnych. Możemy przyjmować je na wiele różnych sposobów. Sprawdź, który będzie dla Ciebie najlepszy.
Czytaj więcej

Kwas hialuronowy – jak rozpoznać niedobór? Jaką dietę stosować, by do niego nie dopuścić?

Kwas hialuronowy jest niezwykle istotną substancją, która odgrywa ważne role w naszym organizmie. Jego suplementacja w wielu przypadkach może okazać się niezwykle istotna.
Czytaj więcej

Przytulia czepna – charakterystyka. Jakie właściwości ma to ziele?

Przytulia czepna to niepozorne zioło, kryjące prozdrowotne właściwości. Na co może pomóc? Kto powinien po nie sięgnąć? Zapraszamy do lektury artykułu.
Czytaj więcej

Kolagen – czym jest i jak wpływa na zdrowie?

Kolagen odgrywa w naszym organizmie niezwykle istotną rolę. Przede wszystkim ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszych kości i stawów. Jednak to nie wszystko. Od ilości kolagenu zależy także stan naszej skóry. Sprawdź, czym jest kolagen i jak wpływa na nasze zdrowie.
Czytaj więcej

Zaburzenia snu – rodzaje. Jakim chorobom towarzyszą?

Zaburzenia snu to grupa zaburzeń, które mogą występować z różnych powodów. Niektóre z nich wiążą się z poważnymi chorobami, których nie należy ignorować. Sprawdź, jakie są zaburzenia snu oraz jakie choroby mogą je wywoływać.
Czytaj więcej

Jakie są przyczyny i objawy nerwicy?

Zaburzenia nerwicowe to problem, który dotyka coraz więcej osób. Jednym z najbardziej typowych objawów świadczących o występowaniu nerwicy jest nieustanny i nieuzasadniony, silny lęk, nad którym w żaden sposób nie da się zapanować. Przyczyn pojawienia się dolegliwości może być wiele, zwykle jednak powinno się ich doszukiwać w prowadzonym trybie życia.
Czytaj więcej