Andrographis czyli brodziuszka wiechowata

Andrographis czyli brodziuszka wiechowata, to niewielka roślina o delikatnych fioletowych kwiatach. Do najistotniejszych właściwości prozdrowotnych Andrographis zaliczyć można: właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe a nawet przeciwnowotworowe. Prowadzone badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ brodziuszki wiechowatej na leczenie boreliozy. Mówi się także, że Andrographis skutecznie wspiera zdrowie układu pokarmowego. Wspieraj zdrowie zgodnie z naturą, tak jak od wieków czyni to ludność Indii opierając się na wiedzy i doświadczeniu ajurwedy, czyli jednej z najstarszych gałęzi medycyny opartej na naturalnych suplementach roślinnych. Warto wspomóc codzienną dietę naturalnymi i nowoczesnymi suplementami diety takich znanych światowych marek jak Andrographis Swanson.

Substancja działająca: Astragalus (Traganek), Brodziuszka wiechowata (Andrographis)
Marka: SWANSON
Forma: Kapsułki
Opakowanie: Plastikowe
Opakowania: 60 kapsułek
SWANSON Full Spectrum Andrographis Paniculata (Brodziuszka wiechowata) 400mg
Substancja działająca: Brodziuszka wiechowata (Andrographis)
Marka: VIRIDIAN
Forma: Kapsułki
Opakowanie: Plastikowe
Opakowania: 60 kapsułek
Viridian Andrographis Complex (Brodziuszka wiechowata)
Andrographis (Brodziuszka wiechowata)
139.00 zł

Andrographis właściwości

Dlaczego warto wspierać codzienną dietę Andrographis?  Andrographis paniculata ma szerokie spektrum działania, jest obecna w medycynie ajurwedyjskiej od wielu już wieków i wciąż się ją stosuje. Dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym, jest coraz bardziej popularna zarówno w Europie jak i w Polsce.

Do najważniejszych właściwości prozdrowotnych Andrographis czyli brodziuszki wiechowatej zaliczyć można: 

 • wsparcie układu immunologicznego
 • korzystne działanie na regeneracje i funkcjonowanie wątroby
 • naturalny detoks
 • właściwości przeciwpasożytnicze
 • wsparcie układu sercowo-naczyniowego
 • wsparcie leczenia alergii 
 • wspiera regulację poziomu glukozy
 • wspiera układ nerwowy

Bogaty skład andrographis 

Warto zaznaczyć, że korzystne działanie na zdrowie człowieka Andrographis paniculata wynika z jej bogatego składu. Do najważniejszych składników odżywczych zawartych w tej niepozornej roślinie zaliczyć można: 

Tak bogaty skład musi się przekładać na wsparcie dobrego samopoczucia i zdrowia człowieka. Warto sięgnąć po naturalne suplementy diety takie jak np. SWANSON Full Spectrum Andrographis Paniculata i czerpać z zasobów natury. 

Andrographis paniculata a borelioza

Można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat wsparcia przez Brodziuszkę wiechowatą proces leczenia boreliozy. Według specjalistów Andrographis Paniculata wykazuje działanie krętkobójcze czyli zabija krętki borelii, chroni mięsień sercowy, wspiera odporność. To wszystko ma na celu efektywne wsparcie organizmu podczas leczenia boreliozy i szybki powrót do równowagi zdrowotnej. 

Warto także zaznaczyć, że Andrographis Paniculata wspiera leczenie objawów boreliozy takich jak:

 • przewlekłe zmęczenie
 • bóle głowy
 • zawroty głowy
 • dezorientacja 
 • złe samopoczucie
 • ból stawów

Brodziuszka wspiera także układ immunologiczny, stymulując szybszą jego odpowiedź na działanie krętek borelii. 

 

 

Borelioza - co warto wiedzieć?

Borelioza jest groźną chorobą, która wywołana jest ukąszeniem zakażonego bakterią Borellia burgdorferii kleszcza. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się istotnych informacji o boreliozie i o tym czy da się działać profilaktycznie przeciw wystąpieniu boreliozy.
Czytaj więcej